Vitality's Desinfecterende Handgel 3x 100ml
Deze desinfecterende handgel met antibacteriële werking helpt u te beschermen tegen bacteriën en geeft u een schoon gevoel.
Deze handgel is van professionele salonkwaliteit.
Het is een ideale en praktische manier om een goede hygiëne te bereiken. Reinigt handen zonder gebruik te maken van water, zeep en handdoek. De handgel is handig in gebruik, overal waar maar nodig en droogt zeer snel Omdat water en handoek niet nodig zijn, is het gebruik van de handgel ideaal voor onderweg, maar ook voor gebruik op school, na het spelen en voor het eten.
U krijgt als u dit product bestelt 3 flesjes van 100 ml. Een perfect formaat om onderweg mee te nemen, of om bijvoorbeeld inuw auto te gebruiken.
De handgel is ook leverbaar in een groot formaat van 500 ml: klik hier.
Gebruiksaanwijzing
Doe een klein beetje van de gel op je handen en wrijf deze tegenelkaar tot ze droog zijn.
Ingrediënten
Alcolhol Denat., Aqua (water), Carbomer, PEG-75, Lanolin, Propylene Glycol, Triethanolamine, Benzyl, Diazolidinyl Urea, Citral, Limonene, Linalool, Fragrance (parfum)
Geslacht | Man, Vrouw |
---|---|
Gewenst resultaat | Reinigen |
Productsoort | Gel |
Productvorm | Gel |
Leeftijd | 18 en jonger, 70 en ouder |
Gebruik | Dagelijks |
Effectgebied | Alle huid |
Merk | Vitality's |
Hoe kunnen we je helpen?
Telefonisch, op nummer 010-8200362
Bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur
We antwoorden binnen 1 werkdag
Wij delen graag al onze kennis